Zwrot podatku z zagranicy

Rozliczenie podatku z zagranicy bywa dla naszych rodaków kłopotliwe. To przede wszystkim wymaga skompletowania odpowiednich dokumentów. Wymagane są również poprawnie uzupełnione wnioski. Czas oczekiwania na zwrot podatku to zazwyczaj kilka miesięcy. Zdarza się, że ta kwota sięga nawet kilku tysięcy złotych. Jest to oczywiście zależne od kraju pracodawcy, zarobków i wysokości ulg podatkowych. Nie warto długo zwlekać i najlepiej wysłać zeznanie podatkowe w kilka dni po otrzymaniu dokumentów. Jak rozliczyć się z fiskusem? Oczywiście z biurem podatkowym Holandia.org!

Jak wygląda rozliczenie u naszych południowych sąsiadów?

Wielu Polaków, zwłaszcza mieszkających przy granicy, podejmuje się pracy w Czechach. To przede wszystkim firmy związane z produkcją, tj. praca jako spawacz, operator CNC, monter foteli samochodowych i operator wózka widłowego. Polacy wybierają ten kierunek ze względu na lepsze zarobki i wysoki zwrot podatku.Rozliczenie podatku z Czech dotyczy osób, których przychód przekroczy w roku podatkowych 15 tys. CZK. Chcąc uzyskać zwrot podatku, należy trzymać się terminów. Termin składania deklaracji upływa 30 marca. W przypadku spóźnienia czeski fiskus może nałożyć na podatnika karę pieniężną. Średni czas oczekiwania to 6 miesięcy. 

Rozliczenie podatku z Niemiec – złóż deklarację do 31 lipca

U naszych zachodnich sąsiadów rozliczenie podatku przebiega drogą elektroniczną przez nowatorską platformę informatyczną. Jest ono w 100% wiarygodne, gdyż nadzorowane jest przez dyplomowanego doradcę podatkowego z Niemiec. Obowiązkiem podatkowym objęte są następujące osoby: podatnicy, których dochód przekroczył 10 700 euro, osoby mające więcej niż jednego pracodawcę w roku podatkowym, a także emeryci i renciści.  Wszystkie wnioski powinny dotrzeć do urzędu skarbowego maksymalnie do 31 lipca. Skutkiem braku jego dostarczenia jest wysoka kara pieniężna. Więcej informacji pod adresem – https://holandia.org/zwrot-podatku-z-niemiec/

Rozliczenie podatku z zagranicy – zaufaj specjalistom 

Zwrot podatku z zagranicy z biurem podatkowym Holandia.org jest łatwe, proste i przyjemne. Nasi doradcy podatkowy znajdą najlepsze rozwiązanie, abyś odzyskał jak największą kwotę zwrotu. Pomogą Ci w wypełnieniu dokumentów i w Twoim imieniu wyślą zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego kraju, w którym pracowałeś. Nie czekaj dłużej ze swoim podatkiem. Skontaktuj się z nami i uzyskaj wysoki zwrot podatku z zagranicy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here