Na jakich lotniskach można wynająć nowe auta

Wypożyczenie samochodu na lotnisku jest świetną alternatywą wobec innych środków transportu. Nie chodzi tu wbrew pozorom wyłącznie o gwarancje komfortu, ale również o pewność, że dotrzemy do celu w przewidzianym czasie, bez żadnych niespodziewanych wypadków. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno podczas podróży wakacyjnych, jak i biznesowych delegacji. Coraz częściej podróżni liczą się z każdą minutą, dlatego komunikacja miejska czy przejazdy taksówką nie stanowią dla nich sensownej alternatywy wobec opcji posiadania własnego auta. Wynajem samochodu na lotnisku zyskuje na popularności i nic dziwnego – wybór tej opcji to synonim bezpieczeństwa. Pamiętajmy jednak, że taką gwarancję bezpieczeństwa może dać nam tylko w pełni profesjonalna wypożyczalnia aut.

Flex Rent to wypożyczalnia samochodów mająca placówki we wszystkich dużych miastach w Polsce. Jesteśmy więc zawsze blisko naszych Klientów. Zapewniamy  możliwość wynajmu samochodu bezpośrednio na lotnisku i pomagamy zaplanować każdy wyjazd, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby i preferencje. Nowe samochody można wynająć na następujących lotniskach:

  • Warszawa Lotnisko Okęcie,
  • Warszawa Lotnisko Modlin,
  • Poznań Lotnisko Ławica,
  • Kraków Lotnisko Balice,
  • Katowice Lotnisko Pyrzowice,
  • Gdańsk Lotnisko Rąbiechowo,
  • Wrocław Lotnisko Starachowice
  • Rzeszów Lotnisko Jasionka.

Naszym Klientom dostarczamy komfort i swobodę wyboru. Dzięki Flex Rent nie muszą dopasowywać się do rozkładów jazdy, zdawać się na niepewność związaną z  komunikacją miejską, nie tracą czasu na przesiadki i czekanie na przystankach. W Flex Rent stawiamy przede wszystkim  na jakość obsługi klienta oraz profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań.

Wynajem nowych aut w Flex Rent

Wypożyczalnia samochodów Flex Rent dysponuje bardzo rozbudowaną,  nowoczesną flotą – mogą Państwo wybierać między autami całkowicie nowymi oraz takimi, których wiek nie przekracza 12 miesięcy. Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Regularnie odnawiamy flotę naszych pojazdów, a wszystkie auta będące w aktualnym użyciu przechodzą regularnie przez rygorystyczne testy techniczne oraz drobiazgowe zabiegi kosmetyczno-czyszczące. Dzięki naszym punktom wynajmu aut na lotniskach każda pełnoletnia osoba posiadająca prawo jazdy ma możliwość kontynuowania podróży autem pachnącym nowością.

Flex Rent charakteryzuje się uczciwym podejściem do swoich Klientów. Umowy nie narażają ich na pokrywanie ukrytych kosztów.  W trosce o najwyższą jakość usług oferujemy najnowsze modele samochodów na wynajem. Wszystkie nasze pojazdy posiadają też rozbudowany pakiet ubezpieczeń, co zwiększa jeszcze bardziej bezpieczeństwo Klientów. Możliwość wynajęcia nowych samochodów daje nam przewagę na rynku wynajmu samochodów i jest naszym powodem do dumy. Odróżnia nas to od konkurencji, która często oferuje przestarzałe samochody oraz umowy obfitujące w kruczki prawne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here